Solgar Chrom, 90 kapsułek

0345

Nowy produkt

11 Przedmioty

Solgar Chrom Pikolinian 500 MCG, 120 kapsułek

90,74 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 9 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 9 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,80 zł.


Więcej informacji

Opis

Solgar Chrom

Chrom jest niezbędnym minerałem śladowym, który odgrywa ważną rolę w pomaganiu w regulacji poziomu glukozy we krwi. Wraz z pożywną dietą, chrom może pomóc utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwi już w normalnym zakresie. Ponadto chrom jest składnikiem wielu enzymów, które uwalniają energię z komórek i jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania receptora niezbędnego do metabolizmu substancji odżywczych. Ten preparat zawiera trójwartościowy, biologicznie czynny chrom.

Każda kapsułka zawiera 200 mikrogram elementarnego chromu (jonów chromu), pochodzących z 1600 mikrogram biologicznie aktywnego trój­pikolinianu chromu. Formuła chromu w naszym preparacie jest opaten­towana. Ta postać chromu była najczęściej badana w wielu próbach kli­nicznych.

Każda tabletka zawiera:

Chrom 500 MCG(pikolinian)

Produkt nie zawiera:

glutenu,pszenicy,nabiału,soi,cukru,drożdży,sodu,sztucznych aromatów, środków słodzących i konserwujących,barwników

SPOSÓB UŻYCIA

Najlepiej zażywać w trakcie posiłku lub stosować według wskazań lekarza. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Opinie

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Solgar Chrom Pikolinian 500 MCG, 120 kapsułek

Solgar Chrom Pikolinian 500 MCG, 120 kapsułek

Solgar Chrom, 120 kapsułek - Pikolinian zawiera 500 MCG elementarnego chromu.

30 innych produktów w tej samej kategorii: