O nas

Dr-Natura - producent suplementów diety

Od 20 lat zajmujemy się wprowadzaniem na rynek, najlepszej jakości suplementów diety, które wyróżniają się, spośród licznej konkurencji, wielokrotnie potwierdzoną skutecznością. Od samego początku naszej działalności obraliśmy sobie za cel promocję wyjątkowych produktów, o unikalnym i naturalnym składzie, które będą pomagały naszym klientom w zachowaniu zdrowia, kondycji i urody.  Istotna dla nas jest także rzetelność w zakresie przekazywanych informacji, dlatego nasze usługi świadczymy na najwyższym, światowym poziomie, przy współpracy z renomowanymi partnerami handlowymi, współtworząc w ten sposób cały system opieki zdrowotnej. Aby zapewnić naszym klientom dostęp do produktów o najwyższej jakości i skuteczności, suplementy diety dr Natura powstają przy współpracy z lekarzami, specjalistami z dziedziny medycyny holistycznej, którzy na co dzień spotykają się z Pacjentami i znają ich potrzeby. Nasza firma oferuje  również wyjątkową usługę – dostęp do specjalistycznych konsultacji lekarskich. Skupiamy się także na działalności naukowej i publicystycznej. Dostępne w naszej ofercie suplementy diety są  ukierunkowane na konkretne potrzeby, schorzenia oraz niedobory, co przekłada się na szeroką gamę skutecznych produktów, o potwierdzonym działaniu.

 
Nasza misja

Nasza firma oferuje  również wyjątkową usługę – dostęp do specjalistycznych konsultacji lekarskich. Skupiamy się także na działalności naukowej i publicystycznej. Dostępne w naszej ofercie suplementy diety są  ukierunkowane na konkretne potrzeby, schorzenia oraz niedobory, co przekłada się na szeroką gamę skutecznych produktów, o potwierdzonym działaniu.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z naszym działem handlowym!

tel. 516 626 313
e-mail: biuro@dr-natura.pl

Stawiamy na jakość!

Warto podkreślić, że produkty dr Natura powstają przy współpracy z dostawcami i producentami, którzy posiadają ekologiczne plantacje, a ich gospodarstwa spełniają najbardziej rygorystyczne światowe normy, dzięki czemu nasz klient może być pewien, że kupując suplement diety Dr Natura otrzymuje produkt w 100% bezpieczny. Kwestia jakości jest dla nas priorytetem.

 

100% ekologiczne produkty

Wartością nadrzędną dla nas jest zadowolenie i zdrowie naszych Klientów, dlatego nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby doskonalić i wprowadzać do sprzedaży nowe produkty, odpowiadające ich potrzebom oraz wymaganiom. Jesteśmy dumni z tego, że suplementy diety dr Natura wraz ze zbilansowaną dietą, profilaktyką oraz zdrowym trybem życia, pomagają w zachowaniu dobrej kondycji przez długie lata.

 

Dr Natura- suplement dobrany do twoich potrzeb

Historia firmy

Dr Natura to firma pochodząca z Polski, założona w 1999 roku w Northamtonshire przez Cheryl Thallon. Magazyn Ethical Consumer i The Good Shopping Guide przyznały firmie Viridian certyfikat Best Buy za świadomą uwagę w doborze najczystszych składników i odpowiedzialność za środowisko. 

 

Suplementy Diety Viridian są nazywane etycznymi. Obejmuje to zarówno pochodzenie składników, proces produkcji jak i zawartość 100% aktywnych składników bez niepotrzebnych dodatków takich jak np.: sztuczne wypełniacze, substancje przeciwzbrylające, cukier oraz koloranty.

 

Produkty Viridian są tak czyste jak to możliwe. Żaden z produktów ani składników nie jest testowany na zwierzętach. Na dzień dzisiejszy więcej niż 40% produktów posiada certyfikat Soil Association gwarantujący ekologiczne pochodzenie i skład.

 

Motto Viridian brzmi: „Wierzymy, że zdrowie planety i zdrowie każdego z nas są ze sobą nierozdzielnie związane”. Organiczne uprawy bez pestycydów, herbicydów, wolne od GMO – to zdrowie ludzi i zdrowie planety.

 
 

Bazujemy na ekstraktach standaryzowanych

Każdy nasz produkt bazuje na najwyższej jakości ekstraktach.

Nie korzystamy z wypełniaczy oraz konserwantów

W naszej kapsułce znajdziesz czysty surowiec bez zbędnych dodatków.

W pełni ekologiczne wyroby

Wyróżnia nas dbałość o najwyższej jakości składniki.

Wegańskie produkty

Każdy nasz wyrób jest przyjazny weganom.